Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

„Chcesz cukierka, idź do Gierka”, czyli o tym, jak łatwo dziś kupić, co tylko się chce

Artykuły

Polska Republika Ludowa – to były lata! Człowiek rzucał się do sklepu, nie patrząc na to, co zostało rzucone na półki. Człowiek kupował, co się tylko dało, nawet, gdy nie było zbyt potrzebne. Człowiek śnił po nocach o zagranicznych klockach i lalkach Barbie, jednak miał szansę je ujrzeć jedynie w Pewexie. Człowiek śnił, aż… się udało!


Gra
Author: Anders Rune Jensen
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj w naszej ojczyźnie można nabyć wszystko! A co najlepsze – wspomniane wszystko można nabyć w Internecie! Szybko, łatwo, sprawnie! Chcesz cukierka? Bez problemu – starczy dobrać smak, zdecydować się na personalizowany papierek i finto. Chcesz zegarki Omega? Zdecyduj się na określony model, zrób przelew, a następnie jak dobry wujek, dawaj zegarki Omega swym bliskim. Zastanawiasz się, czy przydałby ci się nowiutki iPad 4? Tu nowe ciekawostki: modne gry gormiti.

Wyszukaj e-sklep, który ma je w ofercie i nie czekaj – nowiutki iPad 4 na 100% chce być z tobą. Internet jest niczym Św. Mikołaj podczas świąt – można byłoby rzec, iż daje ukochane podarunki. Mieszkańcy Polski kochają zakupy internetowe. Po co chodzić po sklepach stacjonarnych, tracić czas, stać w kolejkach, denerwować się na sprzedawców? Po co, skoro ma się szansę zasiąść wygodnie w mieszkaniu, włączyć w telewizji seans filmowy, a w przerwach reklamowych wziąć do ręki laptopa, przez minutę poklikać i zakupić sobie, co tylko się chce. Mobilne e-zakupy mają się wyśmienicie i nie mają zamiaru przejść w niepamięć.

Szukając wartych przeczytania materiałów, wejdź na na ten odsyłacz. Naprawdę zalecamy tę ofertę (http://mdbplayground.pl/realizacje/), gdyż ona z pewnością też przyciągnie Twój wzrok.

Zobacz więcej: .


Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
W tej chwili światem rządzi Sieć internetowa i komputery. Jak komputery, to też gry. A idealnym połączeniem jest kupowanie gier przez Sieć internetową (na szczęście to już nie lata, w których trzeba było biegać po giełdach i straganach, by kupić ukochaną grę). Dla dzieci bez najmniejszych problemów można dostać gry Truskawkowe Ciastko. Oto jedna z ulubionych bohaterek z bajek animowanych wkracza na ekrany komputerów! Gry Truskawkowe Ciastko, lub gry Gormiti dla chłopców cieszą się w Sieci internetowej potężną popularnością. Trzeba dodać, że gry Gormiti mają w Polsce liczne rzesze miłośników! A wszystko można mieć siedząc przed komputerem i grając dzięki Internetowi.