Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Książki nagrywane przez lektora

Artykuły

Czytanie książek to jedna z najogromniejszych radości na świecie. Niestety, bardzo często brak nam czasu, żeby przysiąść z papierową wersją książki, albo po prostu wzrok nam nie pozwala na czytanie wielu stronic dziennie. Na szczęście powstały audiobooki. Audiobook Boży Bojownicy to książka czytana przez lektora, która z wydania papierowego została odmieniona w wersję dźwiękową. Jest kilka różnych wielkości tych nagrań, jak również rozwiązań na ich odsłuchanie.


książka i okulary
Author: Marko Polo
Source: http://www.flickr.com
Atutem audiobooka jest to, że jest możliwość go słuchać jeżdżąc autem, pociągiem, samolotem, odpoczywając na plaży, lub ćwicząc jogging. Zapracowani Polacy, którym brak czasu na kanapową lekturę, stanowią chłonny rynek dla audioliteratury. W europejskich księgarniach sekcje z pisarstwem audio zajmują coraz więcej pozycji.

Na ogół książka, na podstawie jakiej powstaje wersja audio jest skrócona o długie, nudne opisy i zostawia się wyłącznie to, co istotne dla współczesnego odbiorcy. Dźwiękowego tłumaczenia doczekało się wiele gatunków literackich.

Wejdź na naszą podstronę. Masz możliwość przeczytać na niej nowe zajmujące wpisy. Więc kliknij, aby zobaczyć więcej (https://allintravel.pl/wyjazdy/benvenuti-al-sud-wycieczka-objazdowa-po-najpiekniejszych-miejscach-poludniowych-wloch/) informacji na zbliżony temat.

Nagrywane są wiersze, baśnie, powieści obyczajowe, kryminały, fantasy, bądź biografie. Na naszym rynku gwałtownie zwiększyła się ilość audiobooków. Niektóre czytane są przez słynnych aktorów, inne przez doświadczonych lektorów, a słuchanie ich to wielka rozkosz.


książka
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Ogromną popularnością cieszy się audiobook Boży Bojownicy. Jest to opowieść przygodowo historyczna o życiu młodego magika, medyka, awanturnika i uwodziciela. Sympatyczny i honorowy główny bohater jest po wielokroć ścigany, łapany, więziony, wybawiany, obarczany misjami, nagradzany i ciągle zakochany. Umie przeprowadzić najtrudniejszą misję, umie wybrnąć z największych opałów, czy to dzięki własnemu rozumowi i umiejętnościom, czy też dzięki licznym towarzyszom. Jest to opowieść dziejowa z elementami fantastyki. Akcja opowieści rozgrywa się w Czechach i na Śląsku. Akcja Bożych Wojowników (wybierz ten kierunek) rozgrywa się w ogromnie szybkim tempie. Historia wojny husycko-katolickiej wprawnie są wplecione w całościową akcję powieści, przez co nie traci ona na atrakcyjności, lecz staje się ciekawsza, bogatsza.