Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Moda na klasyczne planszówki!

Artykuły

Dawniej, kiedy nie było komputerów wszyscy mieli gry planszowe. Były one bardzo powszechne, kiedy komputery stawiały pierwsze kroki w naszych domach. A potem gry planszowe odeszły w zapomnienie. Jednak teraz ponownie powraca na nie moda.

Okazuje się, że gry imprezowe to właśnie fajne gry planszowe. Można postawić na genialne kalambury albo gry z zagadkami dotyczącymi jakichś wybranych filmów. Można dzięki grom przenieść się w czasy PRL-u, bo gra została obsadzona w tamtych latach i możemy również pomyśleć, o tym czy nie wybrać którejś z bardziej klasycznych gier planszowych. Wybór mamy bardzo duży, więc na sto procent wszyscy będą zadowoleni.
zabawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Każdy sklep z grami planszowymi jest obecnie oblegany. Wszyscy kupują, co jakiś czas którąś z gier. Nie zawsze każda gra przypada nam do gustu, więc bywa, że przekazujemy je dalej i sami powracamy do sklepu w poszukiwaniu gry idealnej dla siebie. Dobrze kupując grę zwrócić uwagę na to, co jest napisane na pudełku. Podany jest tam wiek graczy oraz ich ilość, dodatkowo jest wyjaśnione, z czym ta gra się wiążę. Dzięki temu będziemy mogli łatwiej wybrać to, co faktycznie nam się podoba.

Jeśli chcesz obejrzeć coś rzeczywiście niezwykłego? Nie ma jakiegokolwiek kłopotu - spójrz na to a satysfakcja będzie gwarantowane.Sklep z grami planszowymi
Author: Volgar
Source: http://www.flickr.com
Sklep z grami planszowymi Gdy wchodzimy do sklepu z grami planszowymi, to faktycznie trudno nam wyjść tylko z jedną grą. A kiedy zajrzymy do Internetu i spojrzymy na gry planszowe sklep na pewno będziemy zaskoczeni. Ilość różnych gier doprowadzi do tego, że kupimy na pewno więcej aniżeli jedną. Dobrze pomyśleć o planszówkach, jako o prezencie dla znajomych. Jeżeli nie nie mamy pojęcia, co kupić znajomemu z okazji urodzin, to planszówka będzie idealną opcją. Dobrze sprawdzić ile osób może być na imprezie, bo jeśli okaże się, że nie więcej niż 6, to uda nam się wyszukać grę dla sześciu osób, bez kłopotu. Osoba obdarowywana, kiedy zauważy grę będzie może chciała natychmiast w nią zagrać. To sprawi, że spotkanie dostanie dodatkowych rumieńców. Poza tym warto umówić się ze znajomymi, że raz w miesiącu spotykamy się u kogoś i gramy w gry. To rzeczywiście interesująca alternatywa do zalegania z następnym drinkiem, czy wyjścia na miasto. Dobrze od czasu do czasu zrobić coś innego, co będzie wymagało trochę myślenia i przy okazji naprawdę świetnie można się przy tym bawić. A jeśli w towarzystwie pojawi się ktoś nowy, to na bank gra planszowa będzie idealna by przełamać pierwsze lody.