Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Najczęściej wymieniane części w samochodzie to belki dachowe, listwy zderzaka , a także nakładki na drzwi

Artykuły

Oczkiem w głowie każdego mężczyzny jest jego własny samochód. Godzinne pucowanie oraz nagminne mycie auta nie dziwi już żadnej kobiety, gdyż dla facetów jest to najwspanialsza przyjemność i świetnie się przy tym bawią. Nie można oczywiście dopuścić, aby auto posiadało jakiekolwiek draśnięcia, wgniecenia albo ślady po karambolu.

Tuning samochodu
Author: Jorge de la Llama
Source: http://www.flickr.com
Które chlapacze wybrać? Po każdej, nawet najmniejszej kolizji warto dobrze obejrzeć własny samochód, sprawa ta nie dotyczy tylko panów, dziewczyny też zawsze muszą to zrobić.

Nie masz pewności odnośnie tego problemu? Zwyczajnie sprawdź szczegóły Producent HIFLOFILTRO opublikowane właśnie tutaj. Wszystko zostało starannie wyjaśnione.

Jest to nadzwyczajnie ważne, ponieważ jazda uszkodzonym autem może przyczynić się do jeszcze większej katastrofy. Fragmentem, który w większości wypadków ulega zepsuciu jest zderzak oraz listwa zderzaka, nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to część która jest z samego przodu i jedną z jej funkcji jest to, aby zmniejszać uderzenie. Jednakże listwa zderzaka wykonuje jeszcze inną funkcję, a mianowicie spoilera dolnego, to znaczy, iż powinna prowadzić powietrze tak, by wpadało pod pojazd.

Swój samochód należy oddawać też raz do roku do przeglądu, na którym w wielu przypadkach okazuje się, iż do wymiany są nakładki na drzwi, które wydaje się, iż nie spełniają żadnej misji. Jest to naturalnie nieprawda, gdyż mają one znaczenie profilaktyczne, gdy w trakcie uderzenia zapobiegają niszczeniu lakieru, a jeśli jest on już obszarpany wtedy nakładki na drzwi mogą mieć przeznaczenie maskujące, ponieważ po wyborze pasujących, wyprodukowanych dla danej marki da się to zakamuflować. Ostatnią z rzeczy, jaka jest najczęściej wymieniana w naszych aucie są belki dachowe, bowiem czasem nie od razu uda nam się kupić takie, aby wytrzymały cały ciężar naszych bagaży.


Gdzie kupić belki dachowe?
W zależności od pory roku belki dachowe mogą nam posłużyć do transportu rowerów, nart oraz dużej ilości walizek i torb. W związku z tym, iż ciężar tych rzeczy czasami może być naprawdę duży, wskazane jest aby od razu zainwestować w porządne, najlepiej aluminiowe belki, aby bezproblemowo można było zabrać ze sobą wszystko co możne nam się przydać.

Większości osób może się zdawać, że zakup potrzebnych elementów do samochodu jest błahostką, nie jest to jednak prawdą, ponieważ zawsze warto się namyślić, jak porządny ten element ma być i ile możemy poświęcić na to gotówki. Bardzo znaczące jest, by dokonywać regularnych przeglądów na których dowiemy się co musimy wymienić, żeby bez ryzyka podróżować.Koniecznie zobacz tę stronę