Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Najpierw masa, a następnie rzeźba!

Artykuły

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, także wielu z nas chce się prezentować jak najlepiej, kiedy już nadejdzie moment, aby zdjąć koszulkę, niezależnie czy na basenie, czy na plaży. Służyć temu mają przede wszystkim regularne ćwiczenia fizyczne. Niektórzy lubią trening aerobowy, inni pływają, jednakże największą grupę regularnie ćwiczących stanowią stali goście na siłowni.
Author: Sport-shop.pl
Oczywiście kluczowym czynnikiem każdego treningu są ćwiczenia wykonywane według założonego, ustalonego wcześniej planu, jednak samymi ćwiczeniami fizycznymi bardzo łatwo się zniechęcić, bo bez odpowiedniej diety i wspomagania w postaci odżywek na efekty przyjdzie nam poczekać niezwykle długo. Dla niektórych z nas zdecydowanie zbyt długo. Z tego powody też tak istotny jest odpowiedni wybór odzywek do indywidualnych potrzeb na każdy kolejny etap treningu. Tutaj znajdziecie kilkanaście spośród najbardziej popularnych odżywek na rynku suplementów diety dla kulturystów.siłownia
Author: iStock.com
Source: iStock.com
BCAA (bcaa x tank), czyli aminokwasy o rozdrobionych łańcuchach, to preparat polecany głównie maratończykom. Jest to preparat, jaki redukuje osłabienie psychiczne podczas intensywnego wysiłku fizycznego. To niezwykle ważne, ponieważ jak ogólnie wiadomo, psychika i ciało ludzkie są ze sobą nierozerwalnie złączone. Jeśli więc uda nam się pokonać tzw.

Jeśli sądzisz, że znajdziesz interesujące treści w internecie, to przejdź (http://www.africaline.pl/kontakt) do omawianego problemu i kliknij w link mieszczący się tutaj.

„zmęczenie ośrodkowe”, powstające w mózgu, to i inne elementy naszego ciała będą czuły się dużo lepiej.

Napalm choć może brzmieć dość bojowo (głównie przez skojarzenia z bojowym środkiem zapalającym), w tym wypadku okazuje się bardzo pożyteczny. Napalm to unikatowa mieszanka argininy AKG, w formie odżywki przed treningiem, najczęściej spotykanej w formie płynnej. Podobnie jak BCAA oddziałuje i na ciało, a także na umysł, redukując zmęczenie.

Kreatyna to z koleji chyba najpopularniejszy spośród większości znanych nam suplementów diety. Brana jest przede wszystkim po to, by nabrać masy mięśniowej. W myśl życiowej prawdy, jaka zna każdy bywalec siłowni – najpierw masa, potem rzeźba! Kreatyna jest także jednym z najbardziej bezpiecznych tego typu środków.

Jednym z najpopularniejszych producentów wszelkich odzywek i suplementów diety dla sportowców jest z kolei firma Activlab, która oferuje wszystkie z wymienionych wyżej produktów, a także sporo innych. Popularność marki Activlab z pewnością czyni ja marką godną zaufania. Wszystko to do nabycia na .