Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Niezwykły wynalazek dla każdego

Artykuły

Jest taki środek, wspaniale wszystkim znany, który ofiarowuje radość i zdrowie. Dzięki niemu możemy zwinnie przemieszczać się na co dzień i czuć niezależność choćby w zatłoczonym mieście.


Gołym okiem widać, że coraz więcej kobiet przestawia się na rowery.


trendy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ponieważ dzięki nim mamy szansę momentalnie i gładko podróżować z dzielnicy na miejsce, choćby w zakorkowanej aglomeracji. W miastach jest coraz więcej dróg rowerowych i specjalnie wyznaczonych pasów dla tandemów i niekiedy, to rower startuje pierwszy na skrzyżowaniu. Niezaprzeczalny jest też fakt, że rowery to tani sposób jeżdżenia po mieście. Nie musimy bowiem płacić za żadne wejściówki, a poza tym twój jednoślad zajmuje niewiele przestrzeni, więc łatwo go zaparkować niemalże w każdym miejscu.


Gdy typujemy rowery, to dbamy o otoczenie oraz zdrowie. Przebieranie nogami bowiem stymuluje w was krążenie i umacnia wasze serce oraz nogi, dlatego nie straszne wam zatory, ani zawał.


To także doprawdy uniwersalny pojazd. Osiągalny dla wszystkich, nieważne w jakim pokoleniu. Już maluchy z pasją na niego wsiadają, a dorosłym przedłuża młodość, bo gdy mkniesz na rowerze, i czujesz powiew we włosach, a zakupy masz w koszyczku udekorowanym kwiatkami, wyczuwasz, iż możesz wszystko.


Rower, to też świetna dawka ruchu i ćwiczenie koncentracji, bo jadąc na nim widzisz więcej i powinieneś trzymać równowagę oraz baczyć na ewentualne utrudnienia, więc koncentrujesz się na tu i teraz.


Nie owijając w bawełnę, rower, to przede wszystkim swoboda plus uciecha, co daje zadowolenie.