Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Polskie morze - idealne miejsce na odpoczynek?

Artykuły

W dzisiejszych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie wybrać się na wycieczkę na przeciwny jej kraniec, bez przymusu odkładania na to przez całe lata. Niedrogie linie lotnicze nas rozleniwiają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie reki, w trakcie paru godzin możemy się tam znaleźć, w cenie kilkuset złotych. Jednak nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy również preferuje skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich profitów, wciąż rzesze Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

pokój hotelowy nad morzem
Author: Greenland Travel
Source: http://www.flickr.com
Spójrzmy na zakwaterowanie - proponowane przez Międzyzdroje, Juratę czy Dąbki noclegi, są na najwyższym poziomie. Można zarezerwować sobie pokój internetowo, wpłacić zaliczkę i mieć pewność, że będziemy mieli gdzie spać. Poza tym, są to przeważnie miejsca usytuowane bardzo blisko plaży, dlatego nie musimy obawiać się wielokrotnych, długich spacerów nad wodę. A jeśli o plażach mowa - ich stan polepszył się widocznie przez ostatnie kilkanaście lat. Nie są już zaśmiecone, swoim standardem nie odbiegają od tych francuskich czy greckich. Woda w Bałtyku jest z kolei cudowna - nigdzie indziej, przy tak fantastycznej pogodzie, nie dostajemy przy okazji takich wrażeń. Chłodna bryza owiewa nasze ciała, chroniąc od spiekoty, turysta naprawdę czuje, że znajduje się nad morzem - jestem bardzo zadowolona z noclegów w Dąbkach.Aranżujesz wypad na polskie plaże? Nic łatwiejszego! Na początku wybierz miasto i odszukaj tam pensjonat, wpisując do wyszukiwarki właściwą komendę, np. "Dąbki noclegi" - pamiętajmy, im prędzej wykupimy pokój, tym mniej za niego zapłacimy . Następnie trzeba wybrać sposób podróży. Możemy pojechać tam swoim autem, pociągiem lub komercyjnym autobusem. W zależności od odległości od naszego kurortu docelowego, każda spisze się inaczej. Jeśli wybieramy się z południowych krańców Polski, może dobrze by było zabrać samochód i po drodze poświęcić jeden dzień na zwiedzenie, np. Torunia? Wtenczas droga nie będzie nam się tak ciągnąć.

Bałtyk
Author: mariaaantonina
Source: http://www.flickr.com
Jednak jakąkolwiek metodę wybierzemy, każda będzie dobra, bowiem istnieje mnóstwo połączeń z większości miast, prowadzących nad polskie morze. Jeżeli jako miejsce docelowe typujemy Dąbki noclegi nie sprawią nam kłopotu. Internet nas w tym poratuje, nie będziemy nawet potrzebowali wykonać rozmowy.

Interesujący artykuł? Jeśli tak sądzisz, wcześniejsza strona również stanowi cenne źródło informacji, które odnosi się do omawianej problematyki.

Dojazd jest bardzo korzystny z każdego miasta. Ale najważniejsza jest aura - nad Bałtykiem człowiek wie, że jest nad morzem.