Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Sport to czyste zdrowie - zdaje sobie z tego sprawę każdy, jednak czasami zbyt często wyszukujemy wymówki, żeby móc siedzieć przed telewizorem

Artykuły

Polska znajduje się w dziwnym miejscu na naszym globie. Mamy zazwyczaj ciepłe lata i mroźne zimy. Trudno niekiedy wybrać sport, który można byłoby uprawiać przez cały rok.


Musimy się jednak jakoś z tym zmierzyć.


Anders Bardal
Author: Greger Ravik
Source: http://www.flickr.com


łyżworolki k2
Author: Ezra Casteel


Bywa tak, że latem mamy możliwość jeździć na rolkach lub rowerze, a zimą na nartach. Jeśli kochamy ruch, to nie będziemy przedstawiać wykrętów, które zezwolą nam zostać w mieszkaniu przed telewizorem - na odwrót: zrobimy wszystko, aby być w stanie tylko wybrać się gdzieś oraz rozruszać swe stawy. Latem rolki wydają się być rewelacyjnym pomysłem. Taki rodzaj aktywności staje się w naszym kraju coraz bardziej lubiany. Powstają nawet dróżki dla rolkarzy. Każdego roku jest ich coraz więcej w każdym mieście. Jeśli chcemy kupić świetny sprzęt za rozsądne pieniądze, to musimy zdecydować się na łyżworolki K2. Są one wytwarzane przez amerykańską firmę, która została założona ponad pół wieku temu. Tak długi okres funkcjonowania na rynku jest świadectwem tego, że przedsiębiorstwo produkuje sportowe akcesoria najlepszej jakości. Łyżworolki K2 można zamówić w wersji damskiej i męskiej oraz w wielu kolorach. Tworzywo, z którego są uszyte, jest bardzo wytrzymały, ale przepuszcza także powietrze, co pozwala skórze oddychać.
Każda para posiada potrójny system zapięcia (klamra, sznurówki i pasek na rzep), żeby zabezpieczyć nogę. To w dużej mierze zapobiega różnym skręceniom kostki. Kółka są precyzyjnie wykonane, co daje gwarancję dobrej przyczepności do podłoża. Każda para ma także oczywiście hamulec.