Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Wiosna – rewelacyjny czas, by zacząć dbać o własne zdrowie i ciało

Artykuły

Wiosna to okres, kiedy środowisko zaczyna budzić się do życia. Dostrzegamy, iż drzewa pokrywają się pąkami, trawa robi się z dnia na dzień bardziej zielona, a słońce coraz mocniej świeci – to niebywale miły dla oczu widok. Niestety my nie zawsze możemy poszczycić się równie dobrą energię, albowiem jesteśmy wyczerpani wyczerpującą zimą i właściwie nie mamy siły na nic.


Więc pora wziąć się w garść, by razem z całym światem rozkwitnąć oraz znowu cieszyć się z życia – w końcu wiosenne miesiące dopiero się rozpoczynają, a czeka nas jeszcze cudowne lato.

Chcielibyśmy Cię zachęcić do równie ciekawych wątków, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij stronę obozy na mazurach i czytaj to, na co masz chęć.

W jaki sposób to uczynić? Nasza propozycja: blog od diety. .
sport jako hobby
Author: Peter Mooney
Source: http://www.flickr.com
, jak również warzywa, jakie można zakupić w sklepach czy na straganach. Fenomenalne są warzywa sezonowe, albowiem mają wiele pożądanych składników odżywczych, a o to właśnie chodzi. Z warzyw i owoców można gotować przepyszne zupy, potrawki, sałatki i koktajle, a przyszykowane potrawy popijać 2 l wody dziennie. Naturalnie pamiętajmy o wartościowym białku i niekiedy zjedzmy np. pierś na parze, albowiem zbilansowana dieta jest kluczowa dla naszego organizmu


Lecz samo odżywianie to wyłącznie pierwszy etap zmian, ponieważ powinniśmy wziąć się także za ćwiczenia, aby pracować nad swoją kondycją, jakiej zapewne sporo moglibyśmy zarzucić. Bieg maratoński nie będzie celną opcją, ale rozpocznijmy od paru minut truchtania, jeżdżenia na rowerze czy innych, przyjemnych ćwiczeń, jakie będą dawać nam uśmiech. Każdego dnia zwielokrotniajmy czas, podczas którego rozruszamy nasze mięśnie, a sami zauważymy, iż czujemy się coraz lepiej i coraz milej patrzy się nam w lustro.
Nie zapominajmy, by nie nakładać na siebie nazbyt trudnych, niemożliwych do zrealizowania celów. Dużo korzystniej jest poruszać się drobnymi kroczkami, które nas nie zniechęcą, ale będą motywacją do dalszych działań. Nim się spostrzeżemy, nadejdzie lato, a my będziemy pełni energii cieszyć się aurą.