Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Wypożyczalnia sprzętów wodnych. Pomysł na interes

Artykuły

W lecie można połączyć przyjemne z praktycznym i otworzyć prywatną wypożyczalnię sprzętów wodnych.


Jeżeli jeszcze ciekawisz się turystyką, możesz organizować spływy kajakowe, a może nawet uruchomić szkółkę kajakarską.


biegam, bo lubię
Author: Peter Mooney
Source: http://www.flickr.com


Na interes powiązany z wodą i naturą mogą się zdecydować nie wyłącznie obywatele pojezierzy czy pomorza. W związku z tym, że w owej branży zarabia się tylko w sezonie, pracę możesz powiązać z wakacjami i w lecie osiedlić się w przyczepie kempingowej zlokalizowanej na obszarze wypożyczalni. Wypożyczalnię kajaków czy też wynajem jachtów możemy uruchomić nad rzeczką, bądź nad morzem. Oczywiście najlepsza jest lokalizacja w sąsiedztwie uczęszczanego strzeżonego kąpieliska czy też popularnej marszruty spacerowej. W


Oczywiście najlepiej oferować nowiuteńki sprzęt objęty serwisowaniem i gwarancją. To dobre wyjście dla tych, jacy przewidują w kolejnych latach powracać do tego interesu. Na początek jednak warto rozejrzeć się za użytkowanymi, ale schludnymi rowerami oraz jachtami. Koszta używanego rowerku wodnego to blisko cztery tys. zł, natomiast kajaka mniej więcej tysiąc trzysta zł. Koszty nowiuteńkiego sprzętu są o tysiąc, a nawet kilka tysięcy wyższe.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło (https://www.placezabaw.com.pl/) a przeczytasz tam atrakcyjne informacje, które na długo zapamiętasz.

Jeśli chcesz mieć wypożyczalnię z prawdziwego zdarzenia, powinieneś wyposażyć się co najmniej w 5 rowerów jak też pięć jachtów. Poszukiwania wyposażenia dobrze prowadzić w sieci. Ponadto można kupić także deski surfingowe, mniejsze łódki z wiosłami. Koszty rosną, jednakże rosną też potencjalne przychody.
Obowiązkowo musisz posiadać ratunkowe kapoki w różnych wielkościach: dla dorosłych i dla maluchów; ponadprogramowe wiosła do łodzi oraz kajaków, a także zapasowe części do rowerów.