Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Zaprojektuj rower ze snów pokazujący twój styl, osobowość, zapotrzebowanie i myśli

Artykuły

Własny gust to coś czego nie da się kupić, trend się zmienia, ale gust jest niepowtarzalny, ponadczasowy oraz może jedynie subtelnie ewoluować, aczkolwiek nie zmieniać się drastycznie. Styl to, coś co nas identyfikuje oraz mówi o tym, kim jesteśmy.
rowery
Author: Frédérique Voisin-Demery
Source: http://www.flickr.com
Reprezentowanie siebie świetnie oddaje się dzięki temu, jak się ubieramy, jakich akcesoriów używamy, jak modelujemy włosy, malujemy, jakie mamy poglądy, co robimy na co dzień, ale także czym się poruszamy. O ile w przypadku samochodów kupujemy to, co oferuje sektor motoryzacyjny, to w innym przypadku mamy znaczną szansę na odmienność. Zaprojektuj rower to projekt, w jakim możesz stworzyć oryginalny model odzwierciedlający charakter, osobowość, a także hobby. Z części roweru można złożyć według własnej wizji rower ze snów. Jeśli natomiast chcesz tylko zmienić już istniejący model, to również jest taka możliwość, zobacz również Jedno jest pewne opcja kreacji jest wieloraka i uzależniona od prywatnego stylu.Zaprojektuj rower (stojak pionowy na rower) to kreator, akcesorium pozwalające na stworzenie roweru ze snów bez wychodzenia z domu, trafiając na portal klika się w wybrane elementy oraz zamienia kolejne elementy. Co ciekawe czekanie na taki rower jest krótkie, a sam produkt realnie wygląda tak samo jak na wizualizacji. Za pomocą kreatora można również stworzyć ostre koło, tj. rower, w którym w czasie jazdy trzeba cały czas pedałować, nie ma wolnego biegu. Pedały używa się zarazem do jazdy do przodu, jak i w tył oraz do zatrzymywania się. W przypadku tego modelu istnieje zasada - ruszanie pedałami rusza kołem i na odwrót. Ostre koło zezwala na energiczne przyśpieszenie oraz utrzymanie odpowiedniej prędkości - kliknij. Sam mechanizm jest wymagający dla rowerzysty, gdyż nie daje mu odpocząć, natomiast pozwala na imponujące ewolucje. Ostre koło nie ma przerzutek.


Reasumując, jeśli lubisz swój styl, uwielbiasz ekstremalne sytuacje to ostre koło oraz projektowanie własnego roweru są dla ciebie doskonałe.