Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Chciałbyś zwiększyć moc silnika w swoim samochodzie? Rozwiązaniem dla ciebie jest chip tuning

Artykuły

Wielu młodych ludzi chciałoby szpanować przed kolegami swoim autem. Nie jest istotny wyłącznie wygląd samochodu, lecz także jego osiągi. W zwiększeniu mocy silnika pomaga chip tuning. Na czym polega i jakie rezultaty zapewnia?
tuning
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od tego, iż jest to elektroniczna modyfikacja silnika, która polega na zmianach w jego oprogramowaniu - zobacz . Niniejsze działania umożliwiają wycisnąć z silnika dużo lepsze osiągi, nie narażając bezpieczeństwa kierowcy ani pasażerów. Są dwa typy elektronicznych modyfikacji, a najłatwiejsze we wprowadzaniu zmian są diesle. W autach benzynowych również można osiągnąć pożądane efekty, lecz z pewnością nie będą na jednakowym poziomie. Jak dużo wynosi koszt powyższych zabiegów?Koszty zazwyczaj rozpoczynają się od 1000 złotych oraz mogą dosięgać sumy nawet 2500 złotych. Trzeba nie tylko stworzyć należyty program pasujący do danej jednostki napędowej, lecz również zrobić pomiary na hamowni i przeprowadzić szczegółową diagnostykę silnika. Nie warto kusić się na tanie chipy, które mogą wyłącznie uszkodzić nasze auto. Są niedrogie, lecz na pewno nie zapewnią nam rezultatów, jakich się spodziewaliśmy, a wręcz przeciwnie. Kiedy warto jest zdecydować się na chip tuning? W momencie, gdy zechcemy mieć większą radość z jazdy i cieszyć się lepszą sprawnością pojazdu.
samochód
Author: Greg Gjerdingen
Source: http://www.flickr.com
Jednak trzeba pamiętać, iż wybierając takie działanie, musimy odpowiednio dbać o auto. Nie można zapominać o wymianie oleju czy tankowaniu dobrej jakości paliwa.


Gdy zatroszczymy się o swój samochód, możemy bez obaw spróbować odzyskać konie mechaniczne, aby zwiększyć moc silnika o kilka albo nawet kilkanaście %. Dzięki modyfikacjom będziemy mogli szybciej wyprzedzać innych kierowców na drodze oraz cieszyć się płynną jazdą, równocześnie zwiększając swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Sprawdź też:

Nie zapominajmy, iż chip tuning we Wrocławiu - (chip tuning wrocław) powinien być przeprowadzany przez fachowców, którzy wiedzą, na ile mogą sobie pozwolić, by nie zepsuć silnika oraz nie zwiększyć ilości zużywanego paliwa. Dlatego wybierajmy wyłącznie pewne warsztaty mechaniczne, w jakich dostępne są odpowiednie narzędzia, a mechanicy mają stosowną wiedzę i doświadczenie, by realizować takie działania.

Nie wahaj się — sprawdź jakie ciekawe informacje ma nasza autorska strona (http://www.marexopony.pl/serwis-opon-wroclaw.html). Jej temat na pewno bardzo Cię zainteresuje.

Dzięki temu będziemy pewni, iż nasz samochód zyska nowe życie.