Freestyle

Artykuły

Jazda Subaru staje się przedstawiana wszystkim

przejażdzka Subaru Impreza
Author: Nic Redhead
Source: http://www.flickr.com
Nie wszystkimi wozami miło nam się podróżuje

Jedni kochają szybkie pojazdy o sportowym profilu, odmienni wolą terenowe, a jeszcze inni takie zupełnie małe. Na dodatek każdy kierowca naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, że każdym samochodem jeździ się odmiennie, dlatego przed sprawunkiem innego rodzaju tak ważne okazuje się być to, aby mieć szansę się nim przejechać i sprawdzić, czy wszystko nam w nim będzie pasowało.

Super sprawa! - urlop nad rodzimym morzem

plaża w Łebie
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Wiosna już na dobre zagościła wśród nas, na pewno rozpoczynamy już opracowywać plany wakacyjne. Każdy z nas ma swoje preferowane miejsca - niektórzy co roku wybierają chorwackie plaże, inni preferują sierpniowy wypoczynek przeżyć w Karpatach, jeszcze inni wybierają się nad Bałtyk. Bez względu na to, w którym kierunku udasz się na wyjazd, dobrze obmyślić go wcześniej, określić dokładnie miejscowość, znaleźć nocleg i wszelkie inne niezbędne dane, które uproszczą nam planowanie.

Polskie morze - idealne miejsce na odpoczynek?

morze bałtyckie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
We współczesnych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie wybrać się na wyprawę na drugi jej kraniec, bez przymusu odkładania na to przez całe życie. Tanie linie lotnicze nas rozpieszczają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie dłoni, w ciągu trzech godzin możemy się tam dostać, w kwocie dwustu złotych. Jednak nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy również uwielbia skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich profitów, nadal tabuny Polaków wyprawiają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego fenomen?

Czy warto skusić się na wynajęcie niemałego domku przy plaży?

morze
Author: Atos
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób chciałoby spędzić wakacje nad morzem, decydując się jednocześnie na nocleg o jak najlepszej klasie. W takiej sytuacji warto zdecydować się na wynajem domku, kierując się przy tym indywidualnymi ograniczeniami finansowymi. Często wspaniałym rozwiązaniem jest skuszenie się na znacznie dłuższy wynajem, przykładowo na okres całych wakacji.

Czy warto na wakacje pojechać w góry w Polsce?

góry, Bułgaria
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Ani się obejrzymy, a lada dzień nadejdą wakacje. Warto abyśmy już teraz zaplanowali ten fantastyczny czas. Czy będą to góry, morze czy jeziora? Polacy to wielcy szczęściarze. Gdyż tylko nieliczne państwa mają dojście do wspomnianych wcześniej miejsc. Bez wątpienia, można wybrać zwiedzanie obcych państw, jednak zgodnie z powiedzeniem „cudze chwalicie, swego nie znacie...” - namawiamy do pozostania w kraju. Sposobność ku temu zapewnia nam idąca ku lepszemu kondycja krajowych dróg. W obecnej chwili, autostrady doprowadzą nas do większości miejsc w kraju. Bez przerwy budowane nowe odcinki gwarantują nam możliwość komfortowych podróży.

Pages