Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli nie zaaranżowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o konkretnym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Artykuły

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje Nadciągają te letnie – upalne dni. Każdy z Nas już rozmyśla o upragnionym relaksie. Młodsi czekają na koniec roku szkolnego. W każdej wolnej chwilce, obrazujesz sobie siebie razem z bliskimi na łonie natury, daleko od miasta i przytłaczającej realności. Jeśli nie cierpisz siedzieć bez ruchu na plaży i preferujesz czynny odpoczynek – wybierz się na wczasy w górach.

Giewont - Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Południowa część krajowa, bogata jest w liczne pasma górskie, wspaniałe krajobrazy i rozmaite szlaki. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby pocieszyć się rześkim, sterylnym powietrzem i zdrowym mikroklimatem. Rekreacja w polskich górach jest doskonale rozrośnięta. Niezależnie, które tereny zamierzasz odwiedzić – czeka Cię tam sporo propozycji, zakwaterowania, pożyczania sprzętów, letnich atrakcji i innych. Góry pełne są niesamowitych punktów.
Szczyty Tatr
Author: Samuel Kimlicka
Source: http://www.flickr.com
To nie wyłącznie dzikie, zielone tereny. Można zobaczyć wiele tajemniczych, nieznanych dotychczas zakątków. W miasteczkach na wysokościach, znajdują się posiadłości zamkowe tunele, mosty zwodzone, gruzy i pozostałości fortyfikacji, pieczary. W stanicach na wysokościach zatrudnieni zostali wyszkoleni piloci, którzy dobrze znają te tereny i pomogą odkryć ciekawe zakątki.

Bez względu na to, czy jedziesz na wczasy w górach (zobacz więcej na stronie Gościny u Maryny) zorganizowane przez biuro turystyki, czy sam aranżujesz wspólną wycieczkę - jeśli lubisz się ruszać, masz sposobność wykorzystać swój sportowy potencjał i doświadczyć wspinaczki, wyczynowych przejażdżek rowerowych po szlakach, opuszczania z mostów i innych specjalnych dyscyplin. W bacówkach i ośrodkach aktywne są pożyczanie akcesorium. Nie zabraknie także góralskich, nastrojowych wieczorów z gitarą, czy schadzek turystycznych w klimatycznych pubach. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Dzieci mają możliwość skorzystać z punktów linowych, kursów przeszkód, terenów do zabawy i innych. W obszarze górskim, nie ma chwili na nudę i leżenie w miejscu. Jeżeli lubisz dłuższe spacery i wszelkie dary górskiej natury – warto wybrać się właśnie tam na urlop w tym roku.