Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli nie zaaranżowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o konkretnym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Artykuły

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje Nadciągają te letnie – upalne dni. Każdy z Nas już rozmyśla o upragnionym relaksie. Młodsi czekają na koniec roku szkolnego. W każdej wolnej chwilce, obrazujesz sobie siebie razem z bliskimi na łonie natury, daleko od miasta i przytłaczającej realności. Jeśli nie cierpisz siedzieć bez ruchu na plaży i preferujesz czynny odpoczynek – wybierz się na wczasy w górach.


Giewont - Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Południowa część krajowa, bogata jest w liczne pasma górskie, wspaniałe krajobrazy i rozmaite szlaki. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby pocieszyć się rześkim, sterylnym powietrzem i zdrowym mikroklimatem. Rekreacja w polskich górach jest doskonale rozrośnięta.

Godny zainteresowania artykuł, prawda? Jeśli tak uważasz, to ponadto zobacz treść w serwisie (http://www.lemans.pl/cennik/), którą także niewątpliwie uznasz za pożyteczną.

Niezależnie, które tereny zamierzasz odwiedzić – czeka Cię tam sporo propozycji, zakwaterowania, pożyczania sprzętów, letnich atrakcji i innych. Góry pełne są niesamowitych punktów.
Szczyty Tatr
Author: Samuel Kimlicka
Source: http://www.flickr.com
To nie wyłącznie dzikie, zielone tereny.

Przeczytaj bez zwlekania wpis spod linku, ponieważ najprawdopodobniej zdziwi Cię to, jak niezwykle fascynujące teksty tam są opublikowane.

Można zobaczyć wiele tajemniczych, nieznanych dotychczas zakątków. W miasteczkach na wysokościach, znajdują się posiadłości zamkowe tunele, mosty zwodzone, gruzy i pozostałości fortyfikacji, pieczary. W stanicach na wysokościach zatrudnieni zostali wyszkoleni piloci, którzy dobrze znają te tereny i pomogą odkryć ciekawe zakątki.

Bez względu na to, czy jedziesz na wczasy w górach (zobacz więcej na stronie Gościny u Maryny) zorganizowane przez biuro turystyki, czy sam aranżujesz wspólną wycieczkę - jeśli lubisz się ruszać, masz sposobność wykorzystać swój sportowy potencjał i doświadczyć wspinaczki, wyczynowych przejażdżek rowerowych po szlakach, opuszczania z mostów i innych specjalnych dyscyplin. W bacówkach i ośrodkach aktywne są pożyczanie akcesorium. Nie zabraknie także góralskich, nastrojowych wieczorów z gitarą, czy schadzek turystycznych w klimatycznych pubach. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Dzieci mają możliwość skorzystać z punktów linowych, kursów przeszkód, terenów do zabawy i innych. W obszarze górskim, nie ma chwili na nudę i leżenie w miejscu. Jeżeli lubisz dłuższe spacery i wszelkie dary górskiej natury – warto wybrać się właśnie tam na urlop w tym roku.