Piłka nożna

Artykuły

Jogging a więc sposób na wykorzystywania wolnego czasu

Biegający mężczyzna
Aktywny styl życia i spędzanie wolnego czasu w ruchu to elementy bardzo często promowane w obecnych czasach. Promuje się je zwłaszcza w świetle niezdrowego stylu życia, prowadzonego współcześnie przez ogromną liczbę osób. Tego rodzaju tryb życia obejmuje zazwyczaj niewielkie ilości aktywności w połączeniu z niezdrowym odżywianiem się i siedzącą pracą. Tego typu połączenie skutkuje nierzadko nadwagą i otyłością, a w późniejszym czasie różnymi chorobami. Większa część osób doskonale zdaje sobie sprawę, jak wygląda zdrowy styl życia. Dużo ciężej jest jednak się do tego rodzaju rad na własną rękę zastosować. Wprowadzenie zdrowego trybu życia jest tym trudniejsze, jeżeli wcześniej dana osoba nie ruszała się prawie wcale. Jest to jednak możliwe i z pewnością przyniesie bardzo dużo korzyści. Jedną z najbardziej popularnych aktualnie, a zarazem najmniej wymagających aktywności jest bieganie. Bardzo często można spotkać na ulicach miast biegających ludzi w różnym wieku. Dla dużej liczby ludzi staje się to nie tylko metodą na utrzymanie kondycji i szczupłego ciała, ale wręcz sposobem na życie. W późniejszym okresie biorą oni udział w różnych imprezach biegowych, takich jak na przykład Bieg Katorżnika.

Chcesz rozpocząć przygodę z biegiem? Nie zapomnij o zakupie odpowiedniej garderoby

koszulki do biegania
Author: Dave Wright
Source: http://www.flickr.com
Sportowy tryb życia z każdym rokiem szczyci się coraz znaczniejszym zainteresowaniem. Wiele osób szuka pomysłu na aktywne spędzanie wolnego czasu i dbanie o formę, jak także zdrowie ciała. Wzięciem mogą pochwalić się siłownie i sale treningowe, różnorakie zajęcia na basenie albo w klubach fitness. Wiele osób wybiera się też na codzienny jogging. To bardzo korzystna oraz miła forma spędzania czasu.

Jeśli pragniemy uzyskać odpowiednią sylwetkę, to powinniśmy zacząć od redukcji tłuszczu

karta przetrwania Wallet Ninja
Author: Wallet Ninja
Source: http://www.wallet-ninja.eu/
Mnóstwo osób pragnie posiadać idealną sylwetkę, jednakże nie jest to takie łatwe. Należy zatroszczyć się o to, by ułożyć sobie efektywny plan ćwiczeń i stosować odpowiednią dietę.

Pilot oraz stewardesa - zawody z przyszłością

Grand Prix
Author: daniel_jurena
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek posiada w dzieciństwie marzenia tyczące się tego, co będzie robił w życiu. Część maluchów, zwłaszcza chłopców deklaruje chęć zostania pilotem.


Jednak niestety większość z tychże oświadczeń zostaje w strefie fantazjowań.

Rozgrzewka przed bieganiem ma być zrobiona odpowiednio

bieganie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Czy zaznaczymy w jaki sposób zadbać o nasze bezpieczeństwo?
Kiedy pragniemy mieć pewność, że wszystkie nasze treningi będą wykonywane w odpowiedni sposób, ale równocześnie również, będą dla nas bezpieczne, to musimy się poznać z paroma najważniejszymi podstawami. Chodzi tu o to, by zaopatrywać się w niezbędne gadżety, a także by właściwie przygotować nasze ciało do większego wysiłku, który na nie czeka.

Co to jest AED oraz dlaczego wszyscy powinniśmy potrafić go wykorzystywać?

Siła
Defibrylatory AED to przyrządy, które mogą uratować ludzkie życie przez przywrócenie akcji serca. Warte są one parę tysięcy złotych oraz są ogólnie udostępnione w wielu miejscach użyteczności publicznej.


Użycie tego typu urządzeń opiera się na wykonywaniu podyktowanych przez AED czynności, polegających {m.in.|np.

Pages