Piłka nożna

Artykuły

Bieganie – twoja metoda na spalenie nadwagi

para podczas joggingu
Author: Ed Yourdon
Source: http://www.flickr.com
Otwierasz szafę i zerkasz z utęsknieniem na jeansy, w które niegdyś mieściłaś się bez trudności? A może chcesz być prawdziwym facetem i krągły brzuszek zmieniać w sześciopak bądź chociaż pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej? Czas więc zacząć ćwiczyć. Jedną z pierwszorzędnych form aktywności fizycznej jest bieganie. Dzięki porannemu lub wieczornemu joggingowi możesz skutecznie rozprawić się z nadprogramowymi kilogramami i znowu z radością spojrzeć w lustro.

Idziesz na zakupy do swojego nowego domu? Sprawdź, jakie urządzenia będą ci potrzebne

kuchenka
Author: Mark Jones
Source: http://www.flickr.com
W każdym domu przydają się urządzenia AGD, które umożliwiają wykonywanie codziennych czynności. Czy wiesz, co do nich należy i jak zrobić udane zakupy w Gdańsku, aby być zadowolonym z nowego nabytku i nie żałować swoich decyzji?

O czym należy pamiętać idąc pierwszy raz na siłownię?

siłownia
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Wielu młodych ludzi nierzadko myślą o regularnym ćwiczeniu, jednak nie mają stosownej wiedzy w tej dziedzinie. Czasami się zdarza, że nie wiedzą oni nawet, jak ćwiczyć podstawowe partie mięśni, nie wspominając już o diecie czy o dobrze dobranym scenariuszu ćwiczeń. Chodząc na siłownię jako młody człowiek powinniśmy zadbać o dobrze przygotowany trening a to musi nam przygotować tylko doświadczony trener.

Dobre dopełnienia do ogrodów, które przyniosą radość najmłodszym

trampoliny
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Okres letni to najlepszy moment aby starać się utrzymać dziecko na zewnątrz odrywając go od ekranu komputera. Jednak przekonanie dziecka to niełatwa sprawa.


Rozwojowo nastawieni rodzice podchodzą do tego problemu strategicznie.

Trampolina z siatką to świetna zabawa

marina - sport
Author: chen3107
Source: http://www.flickr.com
Powinno się pomyśleć w jakie urządzenia inwestować, aby móc dbać o swoją kondycję oraz ruch. Z tego powodu też musimy w marketach sportowych spojrzeć jakie posiadamy możliwości wyboru, tak by otrzymać pewność, że to na co się zadecydujemy, będzie idealnie nam odpowiadać.

Jak zrzucić wagę sprawnie i bezpiecznie dla zdrowia?

dieta kulturystyczna
Author: MattysFlicks
Source: http://www.flickr.com
Wiosenna aura wpływa na szerokie rzesze panów, by wydostać się z domu i przywieść swoją formę do optymalnego poziomu. Spalenie zaległych kilogramów jest punktem wyjścia drogi do sfinalizowania bezcennego celu, którym jest bycie zdrowym.

Jogging a więc sposób na wykorzystywania wolnego czasu

Biegający mężczyzna
Aktywne życie i spędzanie wolnych chwil w ruchu to warunki bardzo często promowane w ostatnim czasie. Zaleca się je szczególnie w świetle niezdrowego trybu życia, prowadzonego aktualnie przez wielką rzeszę ludzi. Tego rodzaju tryb życia obejmuje zwykle nieznaczne ilości aktywności w połączeniu z niekorzystnym odżywianiem się i siedzącą pracą. Tego typu połączenie skutkuje nierzadko nadwagą i otyłością, a w późniejszym czasie różnymi schorzeniami. Większość osób bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, co to znaczy zdrowy tryb życia. O wiele ciężej jest jednak się do tego rodzaju wskazówek na własną rękę zastosować. Wprowadzenie zdrowego trybu życia jest tym trudniejsze, jeżeli wcześniej dana osoba nie ruszała się prawie w ogóle. Jest to jednak wykonalne i z pewnością przyniesie bardzo wiele korzyści. Jedną z najpopularniejszych obecnie, a zarazem mało wymagających zajęć tego typu jest bieganie. Bardzo często można spotkać na ulicach miast biegających ludzi w różnym wieku. Dla dużej liczby osób jest to nie tylko sposobem na zdobycie dobrej formy i smukłej sylwetki, ale wręcz sposobem na życie. W późniejszym okresie biorą oni udział w różnych imprezach biegowych, takich jak przykładowo Bieg Katorżnika.

Pages