Piłka nożna

Artykuły

Co to jest AED oraz dlaczego wszyscy powinniśmy potrafić go wykorzystywać?

Siła
Defibrylatory AED to przyrządy, które mogłyby ratować ludzkie życie przez przywrócenie akcji serca. Kosztują one kilka tysięcy złotych oraz są powszechnie udostępniane w dużej ilości miejsc użyteczności publicznej.


Użycie tego typu urządzeń opiera się na wykonywaniu dyktowanych przez AED poleceń, polegających {m.in.|np.

Wakacje w siodle

jazda konna
Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com
Mamy czas urlopów i letnich szaleństw. Z każdej strony zarzucani jesteśmy propozycjami odpoczynku mniej lub bardziej aktywnego. Pośród nich na pewno znajdują się propozycje pamiętnych wakacji w siodle – jakie z nich wyselekcjonować? Czy nasze maluchy będą bezpieczne? Oto parę porad, na co kierować uwagę przy wyborze jeździeckiego obozu.


Jedne propozycje będą proponowały wypoczynek zorganizowany, inne – odpoczynek w gospodarstwie agroturystycznym.

Nowe sposoby na spędzanie czasu wolnego, jakie w okresie letnim nabierają na większej popularności

jazda konna
Obecnie sposobów aby znaleźć upragniony odpoczynek po zabieganym dniu jest coraz więcej niż kiedyś. Progresywnie żyjący konsumenci poszukują rozwiązań, jakie będą zarówno wymagające jak i unikalne.

Parę przydatnych porad dla osób, jakie mają w planach się wybrać w czasie zimy na narty.

wypad na narty
Author: Gatta
Source: Gatta
Jedną z najbardziej popularnych form rozrywki zimą są wyjazdy na narty. Tak naprawdę nasz kraj praktycznie całą część południa wypełnioną ma wspaniałymi górami, w jakich oczekuje bardzo szeroka oferta dla każdego miłośnika tego sportu. Jeśli ktoś chce, to może także wybrać się nieco dalej na południe. Już u naszych południowych sąsiadów są także wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa, a przecież w niewielkiej odległości leżą też Alpy, które oferują dużo więcej.

Wakacje w siodle, czyli jak w nietuzinkowy sposób spędzić tegoroczne wczasy w ogromnym mieście

koń
Author: smerikal
Source: http://www.flickr.com
Na zewnątrz robi się coraz przyjemniej, a to pewny znak, że niebawem zacznie się wytęsknione przez nas lato, a wraz z nim wakacyjne wycieczki. Jeśli jedynie raz w roku wyjeżdżamy z mieszkania na dłuższy czas, to pragniemy, by ten wyjazd był wyjątkowo udany i z sentymentem wspominany. Natomiast życie czasem w dość okrutny sposób weryfikuje powzięte plany. Wypad do Włoszech bądź nad Bałtyk jesteśmy zobligowani, z różnych powodów, odłożyć i wakacje spędzić w miejscu zamieszkania, czyli przykładowo w Warszawie.

Odpowiednie narzędzia do rehabilitacji - które wybierać oraz gdzie kupić?

terapia rehabilitacyjna
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że każdy dziś może ćwiczyć, musimy znaleźć trochę chęci. Ale tak naprawdę więcej osób szuka wymówek niż zabiera się za robienie czegoś pożytecznego. A wystarczy, żeby każdy miał czas na kwadrans szybkiego spaceru, każdego dnia. To faktycznie mało, ale i tego ludzie nie chcą robić, bo chłodno, bo, po co, a później się dziwią, że ich ciało jest za mało elastyczne i że mają zadyszkę przy wchodzeniu na drugie piętro.

Pages