Piłka nożna

Artykuły

Buty najlepsze do biegania

Bieganie
Author: iStock
Source: iStock
Wybranie dobrego obuwia dla osób w każdej płci i wieku nie jest zwyczajowo rzeczą banalną. Aby jak najlepiej dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z markami produkującymi wyłącznie buty dobrej jakości, zaufać jedynie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.

Dla kogo przeznaczone bywają akcesoria rowerowe retro i w jaki sposób one mogą się prezentować?

akcesoria rowerowe retro
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi lubi stare towary. Zbierają stare żelazka lub odkurzacze. Wiele osób uwielbia także jakiekolwiek wielowiekowe części do swoich rowerów, żeby te jawiły się bardziej stylowo.

Dlaczego należy być aktywni?

aktywność fizyczna
Author: wikipedia
Aktywność fizyczna jest jednym z najistotniejszych elementów prozdrowotnego stylu życia. Już od ponad pół wieku lekarze sportowi i kardiolodzy starają się uświadamiać nam jak ogromną rolę gra profilaktyka ruchowa w umacnianiu zdrowia , formy psychicznej, polepszaniu sprawności oraz zapobieganiu wielu schorzeniom metabolicznym.

Jeżeli twoje dziecko ogląda jedynie telewizję, zachęć je do jazdy na rolkach.

sport - marina
Author: ㄚ亮
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ciężko jest oderwać dzieci od laptopa, przenośnych konsol lub telefonu komórkowego. Problem ten dotyka przede wszystkim dzieci mieszkających w miastach, gdzie poza obowiązkami szkolnymi, nie posiadają żadnych obowiązków.

Ćwiczenia wyszczuplające radują się sporym zainteresowaniem

ćwiczenia na brzuch
Source: dbam-o-siebie.pl
Dużo wagi przykłada się dzisiaj temu jak wyglądamy, jakie będzie nasze ciało, czy okazuje się być ono odpowiednio zgrabne i wyrzeźbione. Dlatego znacznie częściej w klubach fitness kładzie się duży nacisk na to, żeby wykonywać dobre ćwiczenia na brzuch, takie które dadzą na pewno jakieś efekty, a gdy będą właściwie wypełniane, to te efekty powinny być stosunkowo szybko widoczne.

Suplementacja po treningu kulturystycznym - czemu jest tak ważka?

trening na siłowni
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Mnogość ludzi sądzi, iż trening jest najważniejszy, aczkolwiek jeżeli trenujemy na siłownia powiniśmy pamiętać też o stosownym odżywaniu się oraz o suplementacji po treningu. Tylko wtenczas zdobędziemy przewidywane wyniki. Jeżeli wiemy jak trenować na siłowni, to dowiedzmy się też czemu otrzymywanie suplementów po treningu jest tak istotna.

W jaki sposób przygotować się do wycieczki na stok?

narty
Author: fabianpimminger
Source: http://www.flickr.com
Świąteczne ferie za rogiem, wiele osób nie może się już doczekać upragnionego wyjazdu na stok. W jaki sposób powinno wyglądać przyszykowanie fizyczne do wyjazdu na narty?


Satysfakcja z uprawiania sportów śnieżnych to możliwość praktykowania ich w sposób bezpieczny.

Pages