Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Które gry komputerowe są teraz modne? Sprawdź to z nami!

Artykuły

Witamy ponownie w naszym cyklu tekstów na temat sposobów spędzenia wolnego czasu przez dzieci. Aktualnie pod lupę bierzemy gry komputerowe. Co teraz jest najbardziej popularne? Co trzeba mieć w swojej kolekcji, a co lepiej sobie odpuścić? Dzisiaj gry na komputer wcale nie są tanie, dlatego tym bardziej niewątpliwie przed kupnem warto przeprowadzić rozeznanie.


gracz
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Na początku podpowiemy, że na pewno warto zainwestować w grę Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie. Gry z serii Władca Pierścieni nie od dzisiaj biją prawdziwe rekordy popularności, dlatego z pewnością warto mieć przynajmniej jeden tego rodzaju tytuł w swoich zbiorach. Jeśli jesteś fanem Władcy Pierścieni - a jeżeli jesteś nastolatkiem, to niemal nie może być inaczej - musisz zagrać we Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie. Możesz przykładowo poprosić rodziców, żeby podarowali Ci tę grę z okazji urodzin. Dla nich bez wątpliwości będzie to wielka radość, że interesujesz się książkami, a Ty będziesz mógł grać w jedną z najlepszych gier ostatnich lat.

Jeżeli odkryte przez Ciebie tutaj informacje okazały się zbyt skąpe, to ta wskazówka ze strony (https://www.produktypremium.com/kategoria-produktu/parasole-grzewcze/gazowe-parasole-grzewcze/) być może okaże się warta Twojej uwagi.

Na dodatek możemy polecić Ci także grę Farmarama. Możemy Ci zapewnić, że przy tej grze bawi się świetnie niemal każdy, niezależnie od wieku. Farmarama to znakomita uniwersalna gra, w którą można grać samemu, ale również z innymi ludźmi - wówczas wprowadza się element rywalizacji, który powoduje, że gra jest jeszcze ciekawsza - władca pierścieni bitwa o śródziemie.

Jeśli lubisz gry przygodowe czy modne strzelanki, wtedy trafionym pomysłem będzie dla Ciebie niewątpliwie Wolfenstein. Chociaż ta gra ma już parę ładnych lat, to jednak nieustająco bije prawdziwe rekordy popularności. W Wolfenstein gra bądź grał właściwie każdy, dlatego Ty również nie możesz być gorszy. Ta gra zachwyci Cię niezależnie od tego, którą jej część kupisz. Grą w podobnym klimacie jest również Sacred 3, która niedawno weszła na rynek. Już właściwie od pierwszych chwil debiutu stała się niezwykle popularna właściwie na całym świecie. Dlatego jeśli lubisz klimaty grozy czy przygodowe, Sacred 3 jest właściwie obowiązkową pozycją na Twojej szafce przy komputerze.


Gra komputerowa
Author: Ahmed Amanatullah
Source: http://www.flickr.com
Lista rekomendowanych przez nas gier praktycznie mogłaby się nie kończyć. Jeśli jesteś fanem gier na komputer, zdecydowanie powinieneś przetestować przynajmniej te tytuły wyżej przez nas wskazane. Dodatkowo możesz porozmawiać ze znajomymi - oni także na pewno grają w jakieś gry i coś Ci podpowiedzią. Możecie także wymieniać się między sobą konkretnymi tytułami, w które chcecie pograć (wolfenstein to super gra).