Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Co można robić w zimie, aby być znudzonym, czyli krótki przegląd możliwości spędzenia wolnego czasu.

Artykuły

Wielu ludzi narzeka, że w zimie nie bardzo ma czym się zajmować, jeżeli na zewnątrz pada śnieg i jest zimno. Rzeczywiście możliwości jest jakby trochę mniej, lecz powiedzenie, że nic ciekawego nie ma jednak chyba jest trochę przesadzone. Cały czas funkcjonują przecież najróżniejsze siłownie, kluby fitness i baseny.


narty, góry, zima
Author: Ruth Hartnup
Source: http://www.flickr.com
Nie tylko można tam stracić trochę kalorii, lecz również poprawić sylwetkę i wzmocnić siłę i wytrzymałość. W dużych miastach z pewnością będzie również lodowisko - jazda na łyżwach jest świetny rodzajem aktywności i rewelacyjną zabawą, więc jeżeli tylko będzie okazja na tego typu formę rozrywki to warto się na nią zdecydować. Jeśli będzie się chciało robić coś w większej grupie, to także będzie parę możliwości na to. Wiele osób wynajmuje stoły do tenisa stołowego, są one dostępne w dużej części szkół i klubów i najczęściej będzie to kwestia dotarcia do kogoś, kto je do wynajmu oferuje. () W podobny sposób pomyśleć również można o rezerwacji jakiejś sali gimnastycznej na zagranie sobie w siatkówkę, piłkę nożną albo koszykówkę - tu także bez większego problemu w jakiejś pobliskiej szkole coś będzie można znaleźć.

Ale zima przede wszystkim kojarzyć się będzie ze śniegiem, więc nie należy też zapomnieć o sportach z nim związanych, czyli jazdą na nartach czy desce. Nasz kraj ma ten komfort, że praktycznie całe południe to są góry, a w nich duże ilości wyciągów i tras narciarskich.


wyciąg narciarski
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie inwestuje się spore kwoty w infrastrukturę, przez co w wielu miejscach będzie się miało niezależność od pogody, trasy są sztucznie naśnieżone i oświetlone, więc da się tam jeździć praktycznie cały czas. Nie ma również żadnego problemu ze sprzętem, co ma znaczeni w przypadku osób rzadziej jeżdżących, bo liczne wypożyczalnie oferują jego ogromne ilości. Takie tanie wyjazdy na narty zaplanować można na parę dni- się więj, przykładowo na okres ferii, i wtedy trzeba będzie wynająć jakiś przytulny pokój w pensjonacie lub hotelu, najlepiej w pobliżu wyciągu.

Czy znasz już taki świeży wpis (http://jk-busczesci.pl/category/vanhool-30)? Znajdziesz w tamtym miejscu istotnie sporą ilość użytecznych informacji na tego typu temat. Przeczytaj a nie będziesz żałować!

Wielu ludzi jedzie również na jeden dzień, wówczas ruszają oni z rana w trasę, później do wieczora na stoku i powrotna podróż do domu.