Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Parę przydatnych porad dla osób, jakie mają w planach się wybrać w czasie zimy na narty.

Artykuły

Jedną z najbardziej popularnych form rozrywki w zimie są wyjazdy na narty. Na szczęście nasz kraj w zasadzie całą południową część ma wypełnioną przepięknymi górami, w jakich czeka bardzo szeroka propozycja dla wszystkich miłośników tego sportu. Jeśli ktoś będzie chciał, to może także wybrać się nieco dalej w kierunku południa. Już na przykład na Słowacji są również doskonałe warunki do jeżdżenia na nartach, a poza tym całkiem niedaleko leżą też Alpy, oferujące dużo więcej.

stok narciarski
Author: Kasya Shahovskaya
Source: http://www.flickr.com
Jak więc widać możliwości jest faktycznie dużo, więc nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniej oferty. Oczywiście dużo zależeć będzie od tego, jak dużo czasu będzie na taki wyjazd i jakim budżetem będzie się dysponowało. Wybierając ośrodki w Alpach trzeba mieć świadomość tego, że będzie trzeba nieco więcej zapłacić, poza tym trzeba jeszcze doliczyć koszty podróży, szczególnie z północy kraju. Za to Czechy i Słowacja kuszą niskimi cenami, często dużo konkurencyjnymi niż w naszych ośrodkach - chciałabym zarezerwować jakieś tanie wyjazdy na narty.

Wybór ośrodków narciarskich zarówno u naszych sąsiadów jak i u nas jest naprawdę spory. Dużo jest niedużych stoków, które świetnie nadają się na jednodniowy, krótki wyjazd. Ale nawet takie miejsca proponują kilka tras o różnej trudności, a oprócz tego liczne restauracje i hotele, na wypadek gdyby ktoś planowałby zostać nieco dłużej. Zupełnie odmiennego miejsca będzie się szukać, jeśli będzie się planować wyjazd na dłuższy okres czasu, przykładowo na zimowe ferie czy podczas przerwy świątecznej. W takim przypadku warto rozglądnąć się za jakimś przytulnym pensjonatem w miejscu, gdzie różnych stoków będzie więcej. W różny sposób można też przygotowywać sam wyjazd.

Odpowiada Ci ten artykuł? To ekstra, sprawdź stronę pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.
zjeżdżanie na stoku
Author: fabianpimminger
Source: http://www.flickr.com
Niezliczone biura podróży proponują w czasie zimy tanie wyjazdy na narty, więc jeśli coś ciekawego się znajdzie, to należy z takiej okazji skorzystać - . Plusem wyjazdów zorganizowanych jest to, że nie trzeba się zajmować żadnymi sprawami związanymi z rezerwacją noclegów czy kupowaniem karnetów, jednak czasami może to wyjść trochę drożej, niż wyjazd zorganizowany samodzielnie.